Hint Dizileri Öne Çıkan

Bepanah Pyaar Sonsuz Aşk hint dizisi konusu oyuncuları 

Ekta Kapoor tarafından yazılan bir Hint romantik, gizem türünde günlük televizyon dizisidir. 

Yönetmen: Deepak Chavan ve Vishal Singh

Başrol oyuncuları: Pearl V Puri, Aparna Dixit, Ishita Dutta, Sudha Chandran

Bölüm sayısı: 190

Yayın tarihleri: 3 Haziran 2019 – 28 Şubat 2020

Sonsuz Aşk hint dizisinin baştan sona özeti 

Raghbir eşi Bani’yi kaybetmiştir. Ama şimdi Misha ile evlenecekdir. Misha onun çocukluk arkadaşıdır.Ama o hâlâ Bani’yi özlüyor, eski anılarını hatırlıyor, bir korkuluk kırıldığında hemen aklına Bani’nin öldüğü kaza geliyor. 

Düğün günü Sukanya Rai Singhania adında biri gelir. Ve Raghbir’in kendisiyle Londra’da evlendiğini söyler. Raghbir ise bu durumu reddeder ama buna rağmen düğünü iptal olur.

Kendisi ile evlendiğini söyleyen bu kadının neden yalan söylediğini ortaya çıkarmak ister ve çalışanlarından biri olan Pragati’den yardım ister. Sonunda başarılı da olurlar. Her sey ortaya çıkınca ikili sonunda evlenir.

Raghbir evlendiği kadına bir itirafta bulunur. Ona Bani’yi hala sevdiğini söyler. Bu arada Raghbir’in çalışanı olan Pragati, Bani’nin öldüğü gün aslında hamile olduğunu öğrenir. Daha kötüsü ise bu bir kaza değildir. Raghbir’in akrabalarından biri o gün korkuluklarla uğraşıyordur.

Bepanah Pyaar Sonsuz Aşk hint dizisi konusu oyuncuları 
Bepanah Pyaar Sonsuz Aşk hint dizisi konusu oyuncuları 

Ve bu onun işidir. Ve bir kaza daha olur Pragati bu kazadan da Bani’nin katilinin sorumlu olduğunu düşünür.Büyük gerçek ise şudur. Pragati aslında Bani’dir. O gün Pragati evde bir kaset bulur o kasetin içinde Raghbir’in Bani’yi ölümle korkuttuğu sesi vardır. 

Öldü sanılan Bani aslında estetikle yüzünü degiştirmiştir ve intikam için geri dönmüştür. Ama onun kim olduğu gerçeği ortaya çıkacaktır. Ve kendi kazasından Raghbir’ib sorumlu olmadığını öğrenir. Onun kazasından Harshit ve adamı suçludur. Bani Ve onlara bu emri veren ise Kunti’dir.  

Raghbir, sarhoşken Bani’ye olan sevgisinin farkeder. Ve sevgilerine bir şans daha vermek ister. Bani, Raghbir’e kim olduğu gerçeğini söylemek ister. Raghbir’den Bani olarak kaza öncesinde kararlaştirdıkları mülkün %51’ini ister.

Saahas ise Bani’nin üniversiteden arkadaşıdır ve ozamandan beri ona aşıktır. Bu yüzden de Bani ile Raghbir’i ayırmak ister. Bu arada Raghbir, Bani’nin sevgisinj ve Kunti’nin ona yaptıklarıni öğrenir. Ama Raghbir bir kaza geçirir. Saahas ise Raghbir’i bir şartla kurtaracağını söyler. Saahas Bani’den kendisi ile evlenmesini ister.

Raghbir ve Bani kavuşabilecek mi?

Kazadan dolayı Raghbir hafızasını kaybetmiştir. Kunti ise Raghbir’e Pragati hakkında yanlış şeyler anlatır. Kunti’nin oğlu Hardit ise annesinin Raghbir’i yalan yanlış şeylerle doldurduğunu görünce her şeyi Pragati pragati’ye anlatır. Pragati, Raghbir’i kendisinin daha önce düştüğü yere götürür ve Raghbir her şeyi yavaş yavaş hatırlar ve iki aşık yeniden kavuşur.

Sonsuz Aşk hint dizisi oyuncu kadrosu

Pearl V Puri, Raghbir Malhotra

Ishita Dutta Pragati Malhotra

Aparna Dixit, Bani Malhotra

Sudha Chandran, Kunti Shah Malhotra

Sudha Chandran, Kunti Shah Malhotra

Manish Goplani, Dr Saahas Rajveer Banerjee

Manoj Chandila Harshit Devraj Malhotra

Devika Singh, Sukanya Raisinghania

Karan Thakur, Angad Singh

Aashish Kaul Devraj Amitabh Malhotra

Tanvi Thakkar , Tina Shukla

Mehak Ghai, Shefali Devraj Malhotra

Nikhlesh Rathore Devansh Mihir Dixit

Ankur Verma Raghav Sharma

Chitrapama Banerjee, Shalini

Gopinath Salgaonkar

Mandeep Bamra Sanket Ahuja

Darpan Srivastava Prashant Ahuja

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!