Hint Dizileri Öne Çıkan

Baş Tacım hint dizisi konusu oyuncuları

Baş Tacım hint dizisi konusu oyuncuları

Kanal 7 Aşk Yakar hint dizisi ile beraber yeni bir hint dizisini daha ekranlara getirecek. Kanal 7’nin bir diğer yeni hint dizisi Pavitra Rishta Baş Tacım.

Bu hint dizisinin de yapımcısı Ekta Kapoor. Dizide Archana ve Manav’ın aşkı konu alınıyor. Dizi yayınlandığı dönemde ekranlarda fırtınalar estirmiş.


Manjusha Archana’nın yengesidir. Manjusha Archana’yı Manav ile evlendirmek ister. Archana’ya Manav’ın makine mühendisi olduğunu söyler. Böylece Archana ve Manav evlenir. Archana ise eşi Manav’ın bir makine mühendisi değil tamirci olduğunu öğrenir. Ama evliliğinden vazgeçmez.

Ama Manav’ın erkek kardeşi Sachin bir trafik kazasında ölünce olanlar olur. Sachin in eşi halime haliyle dul kalmıştır. Manav’ın annesi ondan eşi Archana’dan ayrılıp kardeşinin eşi ile evlenmesini ister. Bu konuşmayı Archana duyar ve evi terk eder.

Baş Tacım hint dizisi konusu oyuncuları
Baş Tacım hint dizisi konusu oyuncuları


Uzun bir süreden sonra Archana geri döner. Manav iki kadın arasında kalan Manav kimi seçenek? Archana’yı mı? kardeşinin eşi Shravani’yi mı? 

Baş Tacım hint dizisin başrol oyuncuları Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput. Sürükleyici hikayesi ile Baş tacım çok yakında Kanal 7 de yayınlanacak. Yönetmen: Ravindra Gauta 

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: R M Joshi Anil Nagpal Gitangshu Dey Vikas Tiwari Nidhi Singh Neha Shrivastava Ved Raj Shweta Bhardwaj Dialogue

Diğer oyuncu kadrosu: Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga 

Yorum

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!