Hint Dizileri Öne Çıkan

Barun Sobti’nin yeni dizisi The Missing Stone (Kayıp Taş)

Barun Sobti’nin yeni dizisi The Missing Stone (Kayıp Taş)


Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’da Arnav Singh Raizada karakterini canlandıran hinlik oyuncu Barun Sobti’nin yeni dizisi hakkında bilgi.


Barun Sobti, kilitlenme sırasında çekilen gerilim türü olan The Missing Stone hakkında konuştu.


Barun: “Bu tam bir çılgınlıktı. Çünkü kitlenme sırasında çekim yaptık. Yani sokağa çıkma yasağı varken. Bence  örnek teşkil ediyoruz ve tüm ekip harika bir iş çıkardı.” 2020’de gerilim türü olan Asur, Halahal ve The Missing Stone web filmlerinde ve kısa dizilerinde göründünüz. Gerilim türünde sizi çeken ne?


Barun: “Bu sektörde, insanlar başlangıçta yaptığınız işe göre sizin imajınızı oluşturur. Seni böyle tanıyorlar.  Aslında kimse Barun’un gerçek hayatta nasıl olduğunu ya da ne okuyup izlemeyi sevdiğini bilmiyor. Her zaman gerilim dizilerinin hevesli bir hayranıyım çünkü gerilim filmlerinin  zor yazıldığını düşünüyorum. Gerilim türüne aşkığım diyebilirim.”

Barun Sobti’nin yeni dizisi The Missing Stone hakkında röportajıSalgın sırasında çekim yaptınız. Bu çekiminizin kısıtlanmasına neden oldu mu?Barun: “Her aktörün pandemi nedeni ile korkusu var. Buna rağmen tüm güvenlik önlemlerini aldık ve olağanüstü bir iş çıkardık. Üstelik çekimler bulunduğumuz yerde oldu. Ayrıca pandemi olduğu halde sete geri dönmek büyük bir ayrıcalıktı. Bu gösteriyi çekerken çok güzel zaman geçirdik.”Televizyondan web dizilerine, aşk hikayelerinden dramalara ve gerilim türüne kadar çeşitli projeler keşfettiniz. Hangisi size daha uygun?  


Barun: “Gerilim filmlerini severim. Ama bir oyuncu olarak dramatik rollerin daha tatmin edici olduğunu düşünüyorum. Sürekli aynı rolleri almak ise bir süre sonra beni sıkıyor. Ülkemizin sorunu yazılı içerikle ilgili.  İyi gerilim filmleri sadece son zamanlarda yazılıyor.  Ben de komedi yapmayı çok isterim. Arkadaşlarımdan biri olağanüstü bir komedi yazdı ve umarım yakında çekimleri başlar.” Ruslaan Mumtaz’ın yeni dizisi.

Barun Sobti'nin yeni dizisi The Missing Stone (Kayıp Taş)
Barun Sobti’nin yeni dizisi The Missing Stone (Kayıp Taş)

Dijital alana geçmek sizin için bir risk miydi?
Barun: “Tabi ki benim için bir riskti. Dijital alana girip bunu doğru yapmak çok büyük bir görevdi. Setimde mutlu olmak istiyorum, bu benim nihai hedefimdi ve şu anda tam olarak oradayım. Bu yüzden çok mutluyum.”Web dizileri bugün TV oyuncuları için bariz bir geçiş haline geldi mi?


Barun: “Ben öyle düşünüyorum. Filmlerin veya televizyonun web’in sağlayacağı içeriği sağlayacağını sanmıyorum. Sektöre TV ile başladım ve iyi şeyler yapmak istedim, web mutlak bir nimetti benim için.  Ayrıca programlama, web’in sahip olduğu en büyük güçtür. Yapımcının kendi hikayesini anlatmasına olanak tanıyor.” Yaralı Kalbim hint dizisi için ani karar. 2021 için umutlarınız nelerdir?


Barun: “Tüm oyunculuk kariyerimde, 2021 en çok heyecanlandığım yıl. Bütün bir yıl ciddi şeyler olacak. Çünkü söylentilere göre 2021 en ilginç şeylerin olacağı bir yıl.”

Yorum Bırakın