Hint Dizileri Öne Çıkan

Bahar Yeli hint dizisi konusu oyuncuları ne zaman

Punar Vivaah “Bahar Yeli” hint dizisi 20 Şubat 2012’den,17 Mayıs 2013’e kadar Zee TV’de yayınlanan bir pembe dizidir.

Dizinin bölüm sayısı 473

Dizide Yaralı Kalbim hint dizisinde Drashti Dhami ile başrolde yer alan Gurmeet Choudhary başrolde yeralıyor.

Bahar Yeli hint dizisinin konusu

Punar Vivaah, Yash ve Aarti’nin hikayesini anlatan bir dizi. Yash Scindia, Bhopal’da zengin bir dul ve iki kızıyla yaşayan bir düğün planlayıcısıdır. Aarti ise boşanmış bir anne ve oğluyla birlikte yaşar.

İki aile, çocuklarının iyiliği için Yash ve Aarti’nin evlenmesini ister. Aarti’nin kayınpederi, Yash’ın ailesinin onun da dul olduğuna inanmasına izin verir. Yash ve Aarti, evlenir ancak Yash, eski eşi Arpita’nın anılarıyla mücadele eder. Bir süre sonra aralarındaki ilişki karmaşıklaşır.

Aarti, Yash’a aşık olduğunu itiraf eder, ancak Yash onunla konuşmayı reddeder. Bir süre sonra Aarti hamile olduğunu öğrenir, ancak Yash onunla hiçbir ilişkisi olmadığını iddia eder. Aile baskısıyla evlenmiş olmalarına rağmen, aralarındaki ilişki zorlu bir süreçtir.

Aarti’nin hamileliği sorunlara neden olur ve aileleri arasındaki gerginlik artar. Ayrılmaya karar veren Aarti, bir kaza sonucu hastaneye kaldırılır. Yash ve Aarti nihayet bir araya gelir ve aileleriyle barışırlar. Ancak yeni sorunlar ortaya çıkar, özellikle Prashant’ın sağlık sorunları ve ailenin serveti etrafında dönen entrikalar.

Dizi, aile içindeki karmaşık ilişkileri ve yaşanan zorlukları anlatırken, karakterlerin evrimini takip eder. İkinci sezonda yeni karakterlerin tanıtılmasıyla birlikte, Scindia ailesinin karşılaştığı yeni zorluklara odaklanır.

Bahar Yeli hint dizisinin oyuncuları

Kratika Sengar, Aarti Scindia karakterini canlandırıyor; Prashant’ın eski eşi, Yash’ın karısı ve Ansh, Aayu, Palak ve Payal’ın annesi.

Gurmeet Choudhary, Yash Scindia rolünde; Suraj Pratap ve Radha’nın oğlu, Pankaj, Akash ve Prateek’in üvey kardeşi, Aarti’nin kocası ve Payal, Palak, Aayu ve Ansh’ın babası.

Vineet Raina ya da Sarwar Ahuja, Prashant Dubey rolünde; Shobha ve Satyendra’nın oğlu, Aarti’nin eski kocası ve Ansh’ın babası.

Punar Vivaah
Bahar Yeli hint dizisi konusu oyuncuları ne zaman

Geeta Tyagi, Shobha Dubey karakterini canlandırıyor; Prashant’ın annesi. Amit Singh Thakur, Satyendra Dubey rolünde; Prashant’ın babası.

Chetan Pandit, Suraj Pratap Scindia karakterini canlandırıyor; Radha ve Gayatri’nin kocası, Yash, Pankaj, Akash ve Prateek’in babası.

Zahida Parveen, Gayatri Scindia karakterini canlandırıyor; Suraj Pratap’ın ilk eşi ve Pankaj, Akash ve Prateek’in annesi. Dolly Minhas, Radha Scindia karakterini canlandırıyor; Suraj Pratap’ın ikinci eşi, Yash’ın annesi ve Akash’ın üvey annesi.

Pallavi Rao ya da Ananya Khare, Maaya karakterini canlandırıyor; Suraj Pratap’ın kız kardeşi.

Rakesh Kukreti, Pankaj Scindia rolünde; Suraj Pratap ve Gayatri’nin en büyük oğlu, Yash’ın üvey kardeşi, Vidhi’nin kocası ve Vedika’nın babası.

Samragyi Nema, Vidhi Scindia rolünde; Pankaj’ın karısı ve Vedika’nın annesi.

Dishank Arora, Prateek Scindia karakterini canlandırıyor; Suraj Pratap ve Gayatri’nin en küçük oğlu.

Leena Jumani, Paridhi Scindia karakterini canlandırıyor; Prateek’in karısı.

Akshay Dogra, Akash Scindia rolünde; Suraj Pratap ve Gayatri’nin ikinci oğlu, Ishita’nın kocası.

Heena Parmar, Ishita Scindia karakterini canlandırıyor; Akash’ın karısı.

Divyam Dama, Ansh Scindia karakterini canlandırıyor; Aarti ve Prashant’ın oğlu ve Yash’ın üvey oğlu.

Palak Dey, Palak Scindia rolünde; Yash ve Arpita’nın kızı, Aarti’nin üvey kızı.

Dhriti Mehta, Payal Scindia rolünde; Yash ve Arpita’nın kızı, Aarti’nin üvey kızı.

Amita Udgata, Tai karakterini canlandırıyor; Prashant’ın teyzesi. Asha Negi, Purvi Deshmukh Kirloskar karakterini canlandırıyor.

Ahmad Harhash, Yuvraj Scindia karakterini canlandırıyor; Prashant’ın kardeşi.

Bu pembe hint dizisi Kanal 7 ekranlarında 6 Aralıktan itibaren hafta içi hergün saat 15:00 da ekranlarda olacak.

Yorum Bırakın