Hint Dizileri Öne Çıkan

Aşk Çıkmazı Baştan Sona Özeti

Aşk Çıkmazı Baştan Sona Özeti

Zeki ve zengin Deep Raichand, bir partide güzel Aarohi Kashyap ile tanışır. e ona aşık olur, ancak o zaten bir seri katil olan Tara Raichand adlı Aarohi’nin ikizi ile evlidir. Zamanla Deep’in Aarohi’yi sevmediği ve onunla Tara’nın işlediği cinayetler Aarohi’nin üzerine yıkmak için seviyormuş gibi yaptığı ortaya çıkar. 

Deep, Aarohi’ye onu sevdiğini söylediğinde (ki bu aslında gösteriştir), Aarohi zaten erkek arkadaşı Vishal Raheja’ya aşık olduğunu söyler. 

Tara, Vishal’i kasıtlı olarak öldürür. böylece Aarohi, Deep’in evlilik teklifini kabul eder. böylece Tara ve Deep’in planı başarılı olur. Aarohi’nin doğası gereği, Deep yavaş yavaş ona gerçek anlamda aşık olmaya başlarken o da onun için aynı şeyleri hisseder. 

Deep’in Aarohi’yi sevdiğinden şüphelenen Tara onunla yüzleşir ve o bunu reddeder. Kıskançlık krizine giren Tara, Aarohi ile yüz yüze gelir ve onu öldürmeyi planlar. Tara, Aarohi’yi uyarmak için ağabeyi Aniket Kashyap’ı öldürür.Deep’in ailesi aslında onun kiraladığı oyunculardır. Yani gerçek ailesi değillerdir. 

Üvey babası Prithvi menajeri, üvey annesi Maya, Tara’nın halası ve üvey kız kardeşi Sanaya onun suç ortağıdır. Aarohi, Deep ve Tara’nın yaptıklarını itiraf ettiğini görünce gerçeği öğrenir. Deep Aarohi’nin her şeyi öğrendiğini anlayınca Aarohi’ye işkence eder, onu bir olayla suçlar ve hapse attırır.

İki yıl sonra

Aarohi hapisten çıkar. Deep artık Mumbai’de yaşıyordur. Aarohi, evine girmek için hizmetçi Kesari kılığına girer. Tara’nın annesi Roma, Deep’in tüm hikayesini ona anlatır. Deep aslında bir yetimdir ve Tara ona aşık olduktan sonra, Roma  Deep’in Tara’nın insanları öldürmesini engelleyebileceğini fark ettiği için ikisini evlendirmiştir.

Deep, Kesari’nin aslında onu sevdiğini ve koruduğunu anlar. Kesari’nin Aarohi olduğunu anlar. Aarohi’yi aslında ölmesini istemediği için hapse gönderdiğini ona söyler. Tara birini öldürdüğünde ve polis hala onun Aarohi olduğuna inandığında Deep onlara Aarohi’nin o olduğunu söyleyerek yanlış yönlendirir. Ve Aarohi’den özür dilemesi için tutuklatır.

Roma, Deep’e Tara’nın serbest bırakılması için yalvardığında, Deep bunu kabul eder. Tara eve geri döner. Deep’in Aarohi’yi sevdiğini anladığında Aarohi’yi öldürmeye çalışır. Yanlışlıkla Tara yerine kendi annesi Roma’yı ölümcül bir şekilde bıçaklar ve öldürür. 

Deep ve Aarohi evlenmeye karar verirler. Üç ay sonraAarohi kendini bir kamyonun içinde bulur; yüzü değişmiştir. Deep’in yüzünü değiştirdiğini ve kendisini Hindistan’a göndermek istediği ortaya çıktı. Aarohi Mumbai’ye döner ve Deep’i Tara ile Raichand malikanesinde yaşarken bulur. 

Deep’in onu her zaman kullandığını ve onu asla gerçekten sevmediğini anlar. Deep’in çocuğuna hamile olduğu ortaya çıkar. Aarohi intikam almaya çalışır. Ancak Deep onu sevdiğine ve Tara ve Virat’tan (Tara’nın erkek kardeşi) kaçmaya çalıştıklarına ikna eder. 

Tara neler planlıyor?

Tara, Aarohi’yi ve doğmamış çocuğunu öldürmeyi planlar ve Aarohi’nin intihar etmiş gibi görünmesini sağlar. Aarohi, Deep’in onu bir uçurumdan aşağı ittiğini varsayar. Çocuğunu kaybeder ve küçük bir köye taşınır. Öte yandan Deep, Aarohi’nin kendisine ihanet ettiğini ve çocuğuyla birlikte öldüğünü düşünüyor. Ondan nefret etmeye başlar ve Deep ile Aarohi’yi ayırmada başarılı olduğu için mutlu hisseden Tara ile mutluluk bulmaya çalışır. 

Küçük bir köyde Aarohi, ona kendini nasıl savunacağını öğreten savaşçı Abhimanyu ile tanışır. Abhimanyu, Deep ve Tara’nın korkunç eylemlerini ortaya çıkarmaya çalışırken koruma olarak Raichand malikanesine girer. Aarohi, Tara’yı Aarohi’den kurtulmak istediğine ikna ederken, onu tekrar onu sevdiğine ikna eden Deep’ten intikam alamaz.

Aşk Çıkmazı Baştan Sona Özeti devamı

Tüm Raichand ailesini kontrol etmeye çalışan. Bay X adlı bir şantajcı gizemli bir şekilde ortaya çıkar. Aarohi, Bay X’in Derin olduğunu hissediyor ama bunu kanıtlayamıyor. Bay X gizemi çözüldükten birkaç ay sonra. Deep kör olur ve asistanı Shera ile birlikte çalışır ve büyük işler yapar. 

Aşk Çıkmazı Baştan Sona Özeti
Aşk Çıkmazı Baştan Sona Özeti

Aarohi döndüğünde Deep’in kör olduğunu görünce şok olur. Gerçeği bulmaya çalışır ve Deep’in kör ve masum olduğuna ikna olur. Bu arada Deep, polis departmanı için çalışan bir kızla evlenmiştir. Beyaz yakalı bir suçlu olarak badem ve pahalı mücevherlerle uğraşan Deep’i tutuklamak için Raichand ailesine geldir. Deep’in yeni karısı Netra, yozlaşmış bir altın arayıcısıdır. 

Aarohi, Deep’in masum olduğunu hisseder ve onu Netra’dan korumaya çalışır. Aarohi, Deep’in arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir polis ajanı olarak çalışır. Tara ölür ve gözleri Deep’e takılır. Deep artık kör değildir.

Ancak Tara ölmemiştir geri döner ve Netra’yı öldürür. Deep, Aarohi ve Tara’nın aşk üçgeni devam eder. Daha sonra Deep’in Tara’yı sevdiği ve başından sonuna kadar onun için neler yaptığı gösterilir. Arohi deep’e aşıkken, Deep aşkı Tara için her şeyi yaptı. Dizii, Tara ve Deep’in ayrılması ve Arohi’nin hala Deep’i aramasıyla sona erer. 

Yorum Bırakın