Hint Magazin Öne Çıkan

Ashish Sharma Ağır Konuştu

Ashish Sharma ağır konuştu. Ragrasiya Sensiz Olmaz hint dizisinde rudra karakterine hayat veren oyuncu Bigg Boss evindeki arkadaşı Vishal Aditya Singh’e destek verdi.

Ashish Sharma ağır konuştu. Ragrasiya Sensiz Olmaz hint dizisinde rudra karakterine hayat veren oyuncu Bigg Boss evindeki arkadaşı Vishal Aditya Singh’e destek verdi.


Ashish Sharma Arkadaşı vishal aditya singh’e destek verdi. Ashish Sharma ve Vishal Aditya Singh çocukluk arkadaşıdır. Vishal de Ashish Sharma gibi oyuncudur. 
Vishal şuanda Bigg boss evinde yeralıyor ve oradaki bir yarışmacı ile sorunlar yaşıyor. Yaşadığı sorun ise Madhurima’nın kendisine abla diyerek seslenip onu kızdırmaya çalışmak.

Ashish Sharma ağır konuştu. Ragrasiya Sensiz Olmaz hint dizisinde rudra karakterine hayat veren oyuncu Bigg Boss evindeki arkadaşı Vishal Aditya Singh'e destek verdi.
Ragrasiya Sensiz Olmaz hint dizisinde rudra karakterine hayat veren oyuncu Bigg Boss evindeki arkadaşı Vishal Aditya Singh’e destek verdi.

Vishal çocukluğunda tacize uğradığı için bu abla sözü onu  çok kızdırıyor. Haklı olarak Madhurima’ya su fırlatıyor. Bıçak Sırtı Swara’nın çocukluk arkadaşı Nikhil karakterini canlandıran oyuncu Pratap Hada Kimdir?

Ve Bigg boss evinde sorunlar büyümeye başlıyor. Ashish Sharma ise bu duruma sessiz kalmadı ve Madhurima’ya kızdı. Arkadaşına geçmişi hatırlatmasının piskolojik şiddete girdiğini söyledi. Vishal’in yaşadığı o travma’dan sonra erkekliğini zor kabul ettiğini söyledi. Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? Manish Goplani Kimdir? 

Ashish Sharma okadar kızgındı  ki eğer ben orada olsaydım ve Madhurima’ya aynısını yapsaydım şuan hapiste olurdum dedi. Bigg boss yarışmasına ve yarışmayı sunan kanala seslendi böyle davranışların sergilenmesine izin vermeyin dedi. 

Yorum Bırakın