Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Lokhande’ye düğüm öncesi şok

Ankita Lokhande’ye düğüm öncesi şok

Ankita Lokhande, sevgilisi Vicky Jain ile evleniyor. Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde Archana karakterini canlandıran hintli oyuncu evliliğine 3 gün kala hastanelik oldu.

Ankita Lokhande ve Vicky Jain, önümüzdeki hafta evlenmeye hazırlanıyor. Düğün öncesi şenlikler çoktan başlamıştı ve  ankita bu mutluluğunu sevenleri ile de paylaştı. Ancak, Ankita düğüne bir kaç gün kala kendini yaraladı.

Ankita Lokhande'ye düğüm öncesi şok
Ankita Lokhande’ye düğüm öncesi şok

Hintli oyuncu bacağını burktu ve tedavi için hastaneye kaldırıldı. Son alınan bilgiye göre, Ankita hastaneden taburcu edildi ve doktorlar ona yatak istirahati verdi. Ankita ve Vicky uzun zamandır sevgili. Ankita düğün öncesi bekarlığa veda partisi yapmayı da ihmal etmedi.

Güzel yemekler ve içecekler ile dolu bu partiye katılanlar arasında Rashami Desai , Abhidnya Bhave, Amruta Khanvilkar , Mrunal Thakur , Srishty Rode , Mahhi Vij gibi sektörden kişiler de katıldı.

Katılanlar arasında tanıdık olanlar ise Ah Kalbim Kum Kum Bhagya da yer alan Marunal Thakur, Kördüğüm uttaran oyuncusu RasAnkita ve Vicky’nin 14 Aralık’ta nikah masasına oturacağı söyleniyor.

Düğün mehendi, haldi, sangeet gibi tüm düğün öncesi işlevleriyle ayrıntılı bir ilişki olacak. Şenliklerin 12 Aralık’tan itibaren başlayacağı söyleniyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!