Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Lokhande ve Rhea Chakraborty karşı karşıya

Ankita Lokhande ve Rhea Chakraborty karşı karşıya

Sushant Singh Rajput’un eski sevgilisi ve son sevgilisi Salman Khan’ın ev sahipliği yaptığı Bigg Boss 15’e Katılacak mı? 

Bigg Boss’un yeni sezonunda yer almaları için Sushant Singh Rajput’un eski sevgilisi Ankita Lokhande ve son sevgilisi Rhea Chakraborty’e teklif gitti. 


Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde birbirlerine aşık olmuşlardı. Ve daha sonra ayrıldılar. Sushant Singh Rajput’un adı daha sonra rol aldığı dizi ve filmlerdeki diğer bayan oyuncular ile yakıştırıldı. Hatta sevgili oldukları söylendi. Ama Sushant hint bir söylentiyi kabul etmedi. Ama Oyuncu en son Rhea Chakraborty ile sevgiliydi. Oyuncunun talihsiz olayından sonra iki eski sevgili Ankita Lokhande ve Rhea Chakraborty birbirleri için ithamlarda da bulundu.

Ankita Lokhande ve Rhea Chakraborty karşı karşıya
Ankita Lokhande ve Rhea Chakraborty karşı karşıyaYani iki oyuncunun iyi geçinemediği ortadaydı. Ve Bigg Boss yapımcıları bu durumu kendi çıkarlarına kullanmaya karar verdi. Bigg Boss 15 için iki oyuncuya teklif götürüldü. Rhea Chakraborty kendisine teklif geldiğini kabul etti ama yarışmaya katılıp katılmayacağı hakkında bilgi vermedi.

Ankita Lokhande’den ise henüz ses çıkmadı. Bu duruma sizler nasıl bakıyorsunuz? Yorum kısmında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorum Bırakın