Hint Magazin Öne Çıkan

Anas Rashid’in setteki 2. Tartışması

Anas Rashid’in setteki 2. Tartışması

Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım setinde Anas Rashid yine biri ile tartışma yaşadı. Hint dizisinde Hindistan ile Pakistan arasında sıcaklık sağlamak için Chhotu karakteri ile Arzoo’nun evliliği işlenecek. 

Dizide sevgi ve sıcaklık mesajını yayan iki ülkenin birleşmesini gösterirken, setteki atmosfer’in bundan farklı olduğu gözlendi. Kaynaklara göre, Suraj’ı oynayan Anas Rashid ve Chhotu’yu oynayan Kunal Khosla arasında bir tartışma oldu. Görünüşe göre, Anas gösterinin insanları nasıl etkilediğinden memnun değildi.

İki oyuncu arasında tartışma çıkınca Kunal diziyi bırakmaya karar verdi. Dizide Suraj karakterinin annesini canlandıran Neelu Vaghela Kunal ile konuşup onu diziyi bırakmaması konusunda ikna etti.

Anas Rashid'in setteki 2. Tartışması
Anas Rashid’in setteki 2. Tartışması

Daha sonra Anas Rashid, Kunal ile konuştu. Anas Rashid ile aralarındaki durum hakkında konuşan Kunal “Biz bir aileyiz ve böyle şeyler oluyor. Bir sorunumuz vardı ve sonunda çözdük.

Anas benim ağabeyim gibi ve bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle beklenmedik bir problem ortaya çıktı. Ama daha sonra gelip benimle konuştu. Aramızdaki sorunu konuşarak çözdük.” Dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!