Hint Magazin Öne Çıkan

Aly Goni ve sevgilisi Corona oldu.

Aly Goni ve sevgilisi Corona oldu.

Sev Yeter Yeh Hai Mohabbatien oyuncusu Aly Goni ve sevgilisi Jasmin Bhasin’in geçen ay COVID-19 testi pozitif çıkmıştı. Ve çift bu haberi doğruladı. Hatta Aly Goni’nin tüm ailesinin Corona virüs testi pozitif çıktı. 

Jasmin Bhasin, “Birkaç gün arayla test yaptırdık ve pozitif çıktı. Jammu’daki kalışımı uzatmamın nedeni de bu. Pozitif düşünmeye, sağlıklı beslenmeye çalıştık, olumsuzlukların bizi etkilemesine izin vermedik. Bu şekilde üstesinden geldik. Bir hafta içinde tekrar test yaptırdığımızda negatif çıktık. Ama evet, virüs sizi zayıflatıyor ve ondan kurtulmak tamamen başka bir süreç” dedi.Bunu neden sosyal medyada paylaşmadığı sorulduğunda, “Çok fazla insan çok fazla şey söylüyor. Bu yüzden paylaşmamayı tercih ettim. Dinlememiz gereken tek kişi doktorumuz, başkaları değil çünkü virüs insanları farklı şekilde etkiliyor. Doktorumun bana söylediği ilk şey, ‘Jasmin, aşırı stres yapma’ oldu. Onu dinledim, ilaç kullandım” dedi.


Jasmin Bhasin’in annesi de corona oldu oyuncu bu konu ile ilgili “İkimiz de birbirimizden uzakta olduğumuz için kendimi çok çaresiz hissettim. Hatta annem bir hastane yatağı bulamadığı için öfkelendim. Anneme yardım edilmesi amacı ile sosyal medyada paylaşım yaptım.

Bazı insanlar bana şu anda annemden uzak olduğum için bencil bir çocuk olduğumu yazdı. Ama istesemde ailemin yanında olamazdım. Bende Coronaydım” dedi.

Aly Goni ve sevgilisi Corona oldu.
Aly Goni ve sevgilisi Corona oldu.
Aly Goni ise “Jasmin ile olan bağım kuvvetliydi ve güçlendi. Birbirimizi önemsiyoruz ve bu, herhangi bir ilişkinin temel dayanağıdır. Ben hassas bir insanım ve ilişkilere her zaman değer verdim. Ancak COVID-19’un bana onlara daha fazla değer vermeyi öğrettiğini kabul ediyorum. Günün sonunda önemli olan aileniz ve sevdiklerinizdir” dedi.


Müslüman oyuncu Aly Goni ve sevgilisi şuan gayet iyi durumda.

Yorum Bırakın