Öne Çıkan Türk Diziler

Aile dizisi konusu oyuncuları

Dizide yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Aslan karakterini, Serenay Sarıkaya ise Devin karakterini canlandırıyor. Dizi Soykanlar ailesinin etrafında dönüyor. Aslan ve psikolog Devrimin yaraları benzerdir. Bu ikilinin arasında çok geçmeden duygusal bağ olusur ve çift evlenir.

Peki bu çift nasıl karşılaşır?

Katı kuralları olan Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yer yemek sofrasıdır. Bir gün Aslan, amcasının ‘karanlık’ bir işini çözmek için İzmir’e uçar. Psikolog Devin de aynı uçaktadır ve bu şekilde tanışırlar. Devin ise ablasının içinde bulunduğu zor durum için İzmire gidiyordur. İkisininde birbirinden çok farklı hayatları vardır. Ama yaraları birbirlerininkine çok benziyordur.

Baş kahraman Aslan, Soykan Anayasası’nın çok önemli kurallarından birini Devrim için çiğner. Bu durum Aslan’a çok düşkün olan annesi Hülya’yı tedirgin eder. Hülya yaklaşan büyük tehlikeyi sezmiştir.

Aile
Serenay, Kıvanç

Hülya oğlu Aslan’ın aileden uzaklaşmaması için her şeyi yapabilecek bir kadındır. Ve bunu daha önce defalarca göstermiştir. Ama bu sefer işi kolay olmayan tek kişi sadece Hülya değildir. Aslan ve Devrim kendi ailelerini kurmak ister ve evlenir. Ama karşılarına çıkacak sorunlar henüz yeni baslıyordur.

Aile dizisinin oyuncu kadrosu

Kivanc Tatlitug (Aslan Soykan)

Serenay sarıkaya (Devin Akin)

Nejat Isler (Cihan Soykan)

Canan Erguder

Leyla Soykan (Sayin)

Nur Surer (Hülya Soykan)

Levent Ulgen( Ibrahim Soykan)

İpek Tenolçay(joy)

Ushan Cakir(Atilla Ozyilmaz)

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!