Magazin Öne Çıkan

Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy sevgili mi?

Şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy’un birlikte olduğu söyleniyor.

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ile 4 sene süren ilişkisini bitirmişti. Adı Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile anılan güzel oyuncunun şimdilerde Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğu iddia ediliyor.

Çağatay Ulusoy ise Duygu Sarışın ile olan 5 senelik ilişkisini bitirmişti. Çağatay Ulusoy’un hep kendisinden büyük kadınlar ile ilişki yaşadığı ve ilişkilerinin sürmediği konuşulurken Afra Saraçoğlu’nub kendisinden 7 yaş küçük olması da dikkat çekti.

Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy sevgili mi?
Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy sevgili mi?

İki oyuncu ‘Yeşilçam’ filminde iki aşığı canlandırmıştı. Afra Saraçoğlu “Tülin Saygı” karakteri ile Çağatay Ulusoy ise Semih Ateş karakteri ile filmde yer almıştı. 2021 yapımı bu filmden sonra iki’nin Beylerbeyi’nde beraber görüldüğü iddia edildi.

32 yaşındaki Çağatay Ulusoy ve 25 yaşındaki Afra Saraçoğlu sevgili olduklarına dair sosyal medyaya bomba gibi düşen bu söylentilere henüz bir cevap vermedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!